Dostawa

Wysyłka

Paczki produktów dostępnych na naszym magazynie są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. Wysyłki realizowane są za pośrednictwem firm FedEx, lub INPOST w zależności od wyboru klienta. Produkty z opisanym dłuższym terminem realizacji dostarczamy w czasie nie dłuższym niż podany w opisie produktu.

Opłaty za wysyłkę obejmują opłaty manipulacyjne i koszty pakowania oraz koszty wysyłki. Opłaty za obsługę są stałe, a opłaty za przewóz różnią się w zależności od całkowitej wagi przesyłki. Radzimy grupować produkty w jednym zamówieniu. Nie możemy grupować dwóch odrębnych zamówień złożonych osobno, a opłaty za wysyłkę będą miały zastosowanie do każdego z nich.

WYMIANA

Przed wysłaniem paczki należy sprawdzić dostępność produktu o wybranych parametrach. Do paczki proszę włożyć kartkę z informacją na jaki rozmiar lub model mamy wymienić zakupiony towar i na jaki adres odesłać paczkę. W celu zrealizowania wymiany konieczne jest ponowne opłacenie przesyłki (14 zł na przesyłkę zwrotną kurierską/ 12 zł za przesyłkę do paczkomatu). Opłatę za przesyłkę można uiścić przelewem na konto, lub dołączyć do wysyłanej paczki, ewentualnie możemy również odesłać paczkę za pobraniem 17zł.

Wymianę realizujemy niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki.

Możliwa jest także szybka wymiana za kwotę 31zł(Czas wymiany to 2 dni robocze). Kurier doręczając paczkę z wymienionym produktem odbiera wcześniej dostarczoną paczkę.

Przypominamy iż wymianie podlegają tylko produkty nie posiadające żadnych śladów użytkowania, w oryginalnym opakowaniu.

Oryginalne opakowanie nie możę być bezpośrednio oklejone taśmą, może to spowodować odmowę dokonania wymiany.

ZWROTY:

Zwracany nie może nosić śladów użytkowania a koszty transportu ponosi osoba kupująca Do zwrotu towaru wedle obowiązujących przepisów podatkowych potrzebny jest wypełniony i podpisany formularz zwrotu (do pobrania poniżej) wraz z dowodem zakupu prosimy równocześnie o dołączenie nr konta bankowego na które mamy dokonać zwrotu gotówki za zwracany towar. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

ADRES:

ROKLAND

35-326 Rzeszów

Ul. Rejtana 53a

tel. +48 (17)8523736

FORMULARZ ZWROTU/WYMIANY DO POBRANIA : http://www.buty-rokland.pl/docs/zgloszenie_reklamacyjne_i_zwrotu.pdf